לחברת איוונטים מבחר גדול של בימות להשכרה המתאימות לכל סוגי האירועים . סוגי הבימות לדוגמה הינם בימות טי לתצוגות אופנה, רחבות ריקודים, בימות למופעים, מסלולי חופות ועוד. כל בימה נבנית בסטנדרטים הגבוהים ביותר בבטיחות גבוהה ועומדת בכל התקנים הקפדניים. כל בימה מצופה בשטיח לבד בצבע שהלקוח בוחר מראש ועטוף מסביב בבד ליצירת נראות נקיה ומושלמת. יתרון גדול שיש לחברה הוא בעיצוב וייצור של אלמנטים גרפיים כגון שמשוניות גב בימה, ייצור דגלים סיניים לתרנים ועוד…

בימת האירוע הינה האלמנט החשוב והבולט באירוע, פלטפורמת הבימה הינה מרכז האירוע ממספר סיבות – זהו המרכיב אליו צריך להתייחס מבחינה בטיחותית וזהו המקום המרכזי עליו נמצא כל תשומת הלב של הקהל. ההתאמה המקסימלית של הבימה לאירוע זהו אחד המרכיבים החשובים ולכן הידע והנסיון שלנו בחברת איוונטים יעזרו לכם בייעוץ נכון הנמדד בהרבה מאוד מרכיבים ופרמטרים המשתנים מאירוע לאירוע וכוללים במפרט את גודל האירוע, שטח האירוע ומקום הבימה, מספר המופיעים על הבימה, כמות הצופים, יכולת נשיאה של ציוד כמו הגברה, תאורה וציוד נלווה.

ישנם מספר אירועים משמחים בחיים שווה לחגוג בהם באמת: חתונה, ילד או ילדה חדשים במשפחה, סיום התואר וכדומה. כדי שהאורחים שלכם יוכלו ליהנות ולחגוג באמת באירוע שלכם. כדאי לכם מאוד להזמין הסעות לאירועים. ההסעות לאירועים מאפשרים לאורחים לחגוג בלי לחשוש מעייפות או משכרות שימנעו מהם לנהוג בתורה בטוחה.